İstanbul
Cafe & Restaurant

A yşe Deliismail Çiftliği, doğal ürünlerin sunduğu sağlığı ve lezzeti İstanbullularla paylaşmak için, 2105 yılında Beykoz Acarkent’te çiftlikle aynı ismi taşıyan bir butik cafe açtı. Ayşe Deliismail Çiftliği Cafe & Restaurant, çiftlik ürünlerinin yanı sıra gurme şef ve ekibinin hazırladığı tadına doyulmaz yiyecek-içeceklerle hizmet verir.

H er güne özel menünün yanı sıra a la carte seçeneklerin sunulduğu ve isteğe uygun yemek de hazırlanan Ayşe Deliismail Çiftliği Cafe & Restaurant, yeşillikler ortasındaki şık ortamında her öğünü bir ziyafete dönüştürür. Hafta sonlarına özel brunch servisi ise tatil keyfine keyif katar.

A yşe Deliismail Çiftliği ürünlerinin yer aldığı kahvaltı büfesi gün boyunca konukların kullanımına açıktır. Çiftliğin üretimi olan özel ambalajındaki ürünleri de cafe-restorandaki satış reyonlarından satın almak mümkündür.

Ç eşitli davetler ve kutlamalar, doğum günleri, iş yemekleri gibi organizasyonlarda Ayşe Deliismail Çiftliği Cafe & Restaurant, gruba özel olarak kapatılarak hizmet verebilir.Ayşe Deliismail Çiftliği Cafe & Restaurant WhatsApp grubu da günün menüsünü yayınlayarak Acarkent ile çevre sakinlerinden oluşan grup üyelerini günlük lezzet yolculuğundan haberdar eder.

Rezervasyon


Adres

Acarlar Mahallesi, Acarkent Sitesi, 9. Cadde, No: 3/5,
Beykoz-İSTANBUL
(Not: Coliseum binasının çapraz karşısındadır.)

Rezervasyon-Müşteri Hizmetleri

0 530 682 04 40

info@aysedeliismailciftligi.com

Çalışma saatleri

Hafta içi: 09.00-22.00

Hafta Sonu: 09.00-22.00

İstanbul
Cafe & Restaurant

Şubemiz artık
hizmet vermemektedir.
Diğer Cafe & Restaurant'larımız için
tıklayınız.